Jury : Klik hier voor meer info
Presenter : DJ G.O.J., klik hier voor meer info over DJ G.O.J.
DJ: DJ Lago, klik hier voor meer info over DJ Lago

Programma Prove Your Move 2020/RIVM :

houd er rekening mee dat onderstaand programma altijd iets kan in-uitlopen.

 

Wij passen ons programma aan in blokken om het bezoekers aantal per uur te beperken.
De hoofdingang word gebruikt als entree en de deuren in de zaal worden als uitgang gebruikt (de instructies worden aangegeven via de microfoon per dansblok)

Wij zijn genoodzaakt ons programma op te splisen in 5 blokken. Wij verzoeken alle deelnemers/toeschouwers alleen aanwezig te zijn in de blokken waar je ook in danst.
Hierdoor beperken wij het bezoekers aantal per blok

15.00 uur opening deuren van ’t Dok

BLOK 1 

15.15 uur Opening & introduce jury.

15.20 uur : Categorie streetdance/hiphop 6-9 jaar

  • Power Girls
  • Jungle Kids
  • Super Dance kids
  • RC

15.40 battle 6-8 jaar en prijsuitreiking blok 1 

 

 

BLOK 2

16.10 uur  BLOK 2 Categorie streetdance/hiphop 9-12 jaar B

  • Fly Different
  • Love 2 dance
  • Army Kidz
  • Vuur!
  • 2 Fancy
  • Funky Kids
  • XS Squad
  • The Black Widdow’s
  • Dangerous

16.40 uur Categorie streetdance/hiphop 9-12 jaar A

  • Happy Kids Crew
  • Dynamite

16.45 uur BATTLE 8-12 jaar

17.00 uur PRIJSUITREIKING BLOK 2 

 

 

BLOK 3 

17.30 uur BLOK 3 Categorie modern 7-12 jaar

  • D-squad
  • Puur
  • M-kids
  • Artistique
  • Wish

17.45 uur improvisatie modern battle 

17.55 uur prijs uitreiking BLOK 3 

 

BLOK 4 

18.20 uur BLOK 4 Categorie streetdance/hiphop 12-15 jaar B

  • Madness
  • Revolution
  • WHOOP!
  • Be-unique
  • Bubblegum Crew

18.35 uur Categorie streetdance/hiphop 12-15 jaar A

  • Twisted
  • Blue print
  • Get Loose
  • Fresh
  • Energie
  • Fired Up

18.55 uur BATTLE 12-15 jaar

19.10 uur PRIJSUITREIKING BLOK 4 

 

BLOK 5

19.35 uur BLOK 5  Categorie modern 12+ jaar

  • Twice
  • Donne Che Ballano
  • Feel
  • Pure
  • FIER
  • Spirit

19.55 uur Categororie streetdance/hiphop 15+ jaar

  • Shock the system
  • Black Dragons
  • Fearless
  • MOTIV8ED
  • Fayzone

20.10 uur BATTLE 15+

20.25 uur PRIJSUITREIKING BLOK 5